Dziękujemy Sponsorom i Partnerom!

W imieniu swoim i Zawodników serdecznie dziękujemy Sponsorom i Partnerom #DASHRADE Run !

To właśnie Ich wsparcie, zaangażowanie i wzajemna współpraca sprawiają, że pakiety startowe Zawodników są coraz bardziej atrakcyjne, pula nagród w losowaniu zwiększa się, a cała impreza jest na najwyższym poziomie. To dzięki Nim #DASHRADE Run będzie dla Was niezapomniany! Cieszymy się, że jest wiele firm, które myślą podobnie do nas i wspierają sportowe przedsięwzięcia. To wszystko specjalnie dla Was!

DZIĘKUJEMY:


#DASHRADE – naszemu Sponsorowi Tytularnemu – za energię i moc, którą dostarczyli Wam w pakietach startowych, za nagrody przekazane do losowania i dla zwycięzców wszystkich kategorii wiekowych. Dzięki marce #DASHRADE nasz bieg nabrał nowych barw i śmiało możemy powiedzieć, że to najbardziej kolorowy bieg na świecie!

MAGNESIAnaszemu Sponsorowi i oficjalnemu Partnerowi od nawodnienia– za wysokiej jakości, naturalną wodę mineralną. Dzięki zaangażowaniu i prosportowej polityce marki Magnesia – nikomu nie zabrakło wody – zarówno na mecie, w punktach żywieniowych i strefie zawodnika. Woda to kluczowy produkt w zawodach sportowych – cieszymy się, że mamy Wasze wsparcie!

SONKOnaszemu Sponsorowi, za przekazanie do pakietów startowych dla wszystkich Zawodników pysznych, naturalnych i zdrowych przekąsek! Było co pochrupać w przedstartowym stresie! Dodatkowo, 3 pełne boxy produktów SONKO zasiliły pulę naszego tradycyjnego losowania na koniec zawodów!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie lechfree.jpg

KOMPANIA PIWOWARSKA – za najlepsze, rześkie, smakowe, chłodne, bezalkoholowe piwo Lech Free. Po prostu – idealne orzeźwienie na mecie!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie oli-nowe-1024x632.png

OLIMPIUS.PL – za przekazanie świetnych nagród do losowania i wsparcie nas w wielu organizowanych przez nas zawodach!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie dublet-chemia.jpg

DUBLET – za nieocenione wsparcie techniczne podczas zawodów – to dzięki Nim mogliśmy przewieźć i rozstawić biuro, miasteczko zawodów i oznaczyć trasę.

Udostępnij ten wpis: