III Bieg Mietkowski – podsumowanie

W podsumowaniu chciałbym przede wszystkim podziękować zawodnikom za wspólne bieganie, za wspaniałą atmosferę na biegu i za hart ducha w walce z wiatrem.

Gratuluję zawodnikom – i tym, którzy ustalili nowe własne rekordy, i tym którzy po prostu dobrze wystartowali. A wszystkim – ukończenia biegu i dobrej zabawy na mecie. Świetnie!!!  – o to nam chodziło!

Dostaliśmy bardzo dużo pozytywnych komentarzy i cieszymy się z tak dobrych opinii o biegu, o organizacji, a szczególnie o atmosferze na zawodach. Jesteśmy jednak świadomi, że to jest ZAŁUGA WSZYTKICH UCZESTNIKÓW, to nie organizatorzy tworzą bieg tylko BIEGACZE KREUJĄ ATMOSFERĘ I CHARAKTER BIEGU. My tylko puszczamy muzę i robimy kanapki.

Tak jak wspominaliśmy w przyszłym roku będzie to IV Bieg Mietkowski – PÓŁMARATON – zapisy ruszyły – zapraszamy.

Chciałbym też podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację, a w szczególności Ani, Agnieszce, Małgosi,  Rafałowi B, Karolinie, Pawłowi, Patrykowi, Weronice, Rafałowi, Tomkowi, Pani Joli, Panu Robertowi, dziewczynom z tzw: „grupy mietkowskiej” J oraz kilkunastu innym osobom zaangażowanym w przygotowanie oraz przebieg zawodów.

Na koniec chciałbym podziękować Sponsorom: firmie Asics Facotory Outlet,  Ola Kwiatkowska – Torty Wrocław, ZdrowySklep.com, Instytut Rehabilitacji Rehabursiewicz, OX-Sport, PM Rider – sklep rowerowy,  za wsparcie.

Wyniki z zawodów można śledzić w zakładce WYNIKI.

Foto relacja w zakładce GALERIA.

Z biegowym pozdrowieniem

Tomasz Sakuta

Udostępnij ten wpis: