O BIEGU

10836469_705960809500703_448458948_n

 

[clear]
          Zainspirowani pięknymi okolicznościami przyrody, często biegając wokół Jeziora Mietkowskiego stwierdziliśmy, że jest to idealne miejsce na zawody biegowe.Ten pomysł przyświecał nam już tak dawno, że już tego nie pamiętamy. W 2018 roku będzie to już VI edycja biegu.

 

[clear]
         Na trasie przez cały czas podziwiamy krajobraz (no po za tymi co się ścigają 🙂 ale przecież wiadomo, że w bieganiu nie zawsze chodzi o ściganie). Po lewej zarysowuje się masyw Ślęży. Po prawej piękny widok na jezioro. Maj to okres kwitnienia rzepaku, żółte pola, niebieskie niebo i widoki, powodują że jest to jeden z najpiękniejszych biegów w okolicy. A my podczas kolejnej edycji postaramy się, żeby był to jeszcze jeden z najbardziej popularnych biegów w okolicy!.

 

[clear]
IMG_197

 

[clear]
Zachęcamy wszystkich fanów biegania, do dołączenia do nas i wspólnego przebiegnięcia tej wyjątkowej trasy w kolejnej odsłonie Biegu Mietkowskiego – 22 kwietnia 2018 – niedziela. 

 

[clear]
IMG_066

 

[clear]
 Startujemy i finiszujemy z nowej Przystani Sportów Wodnych w Borzygniewie. Większość trasy odbywa się po nawierzchni asfaltowej, przez część będę to płyty betonowe i ok. 3km trasa prowadzi po szutrowym wale jeziora.
Szczegółowy przebieg trasy wraz ze znacznikami co kilometr można znaleźć w dziale „trasa biegu”. Kolejne informacje już wkrótce!
Zapraszamy 22 kwietnia 2018. Start o godzinie 10.00! Zapisy czas zacząć!
Obecność – jak zawsze: OBOWIĄZKOWA!!!