Informacje organizacyjne – przeczytaj przed startem!

Już za chwilę ruszamy, w związku z czym prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi i szczegółami imprezy.

DOJAZD I PARKING
Większość uczestników zapewne wie już jak dojechać, jednak tym planującym podróż na ostatnią chwilę przypominamy – Bieg Mietkowski rusza z Ośrodka Sportów Wodnych w Borzygniewie, w gminie Mietków, na terenie Powiatu Wrocławskiego.

Współrzędne GPS : 50.966563,   16.620891

Samochody będzie można zostawić na placu po lewej stronie drogi, patrząc od strony zjazdu do Ośrodka oraz na prawym poboczu. Prosimy nie wjeżdżać na teren ośrodka by nie tamować ruchu przy starcie biegu. Poniżej mapka sytuacyjna:

mapa_terenu


BIURO ZAWODÓW
ORAZ ZAPLECZE SANITARNE

Biuro zawodów umiejscowione będzie w budynku Ośrodka Sportów Wodnych kilkanaście metrów od startu. Tam też będą się odbywały ostatnie zapisy i formalności.

Po biegu każdy z uczestników będzie mógł wziąć orzeźwiający prysznic w budynku sanitarnym oznaczonym na mapce. Dostępne będą oczywiście także toalety.


ZABEZPIECZENIE I OZNACZENIE TRASY

Trasa będzie oznaczona za pomocą białych i czerwonych linii (kolejność kolorów przypadkowa) oraz tabliczek. Przypominamy, że trasa tuż za 11 kilometrem nie biegnie prosto, a następuje zbieg w lewo i wbieg na wał Zalewu Mietkowskiego.
Ruch samochodowy na trasie nie będzie zupełnie zablokowany, a jedynie ograniczany przez organizatorów i policję.

mapka

Przykład oznaczeń na asfalcie:
DSCN2756   DSCN2755


PUNKT DOŻYWIANIA

Między 8 a 9 kilometrem, na prostej za długim zbiegiem zlokalizowany będzie punkt dożywiania. Oprócz wody będzie tam dostępna czekolada oraz banany.

mapa_najnowsza_biegu

Przypominamy, że Bieg Mietkowski rusza dokładnie o godzinie 10:00.
Ewentualne aktualizacje będą zawarte w tej informacji.

DSCN2782m

Do zobaczenia w niedzielę!

Udostępnij ten wpis: