KILKA ISTOTNYCH INFORMACJI

STREFA METY KW

CZOŁEM.

Bieg Mietkowski Półmaraton 2016 zbliża się wielkimi krokami.

Jest jeszcze kilka spraw o których dobrze wiedzieć:

1. Startujemy i finiszujemy w Ośrodku Sportów Wodnych w Borzygniewie. Plan „miasteczka” widać na załączonym obrazku.

2. Parkingi! – nie martwcie się, wystarczy podążać za wskazaniami Panów organizujących parking. Robią to dla nas od kilku lat, wiedzą LEPIEJ OD WAS, którędy najlepiej dojechać:).

3. Dla Waszych dzieci będzie zorganizowana specjalna strefa dla dzieci; z dmuchańcami, grami, zabawami prowadzącymi przez Panie animatorki. Zabierzcie dzieci ze sobą, im będzie ich więcej tym więcej będą miały frajdy.

4. Dla zawodników, po finiszu, będzie przygotowany posiłek regeneracyjny w postaci kanapek, drożdźówek, owoców, chleba ze smalcem i ogórkami.

5. A dla wszystkich gości, kibiców i tych zawodników którzy będą chcieli zostać dłużej z nami po zawodach będzie rozstawiona CHATA GÓRALSKA. Oprócz posiłków w swoim menu mają mega kwas chlebowy, piwo i inne rarytasy. Jeśli nie mieliście planów na pozostałą część dnia – no to już macie.

6. Przypominamy, że start jest o 10.00 wiec dobrze byłoby przyjechać chwilę wcześniej żeby był czas na spokojne odebranie pakietu i rozgrzewkę. My czekamy na was już od 7.30 w dni zawodów.

7. Jeśli ktoś chciałby odebrać dzień wcześniej pakiet – to będziemy gotowi w sobotę od godziny 18.00 w Biurze Zawodów.

8. I jeszcze prywata: bierzemy udział w konkursie. Mamy nadzieję, że wygra nasz projekt pt: TRIATHLON DLA KAŻDEGO.

Prosimy Was o wsparcie, kliknijcie na poniższy link, oddajcie na nas głos a później weźcie w nim udział:  http://aktywny.dolnyslask.pl/…/pr…/73-triathlon-dla-kazdego.

Do zobaczenia w niedzielę

Pozdrawiam
Tomasz Sakuta – główny organizator

Platforma Sportów Wytrzymałościowych, ul.Racławicka 51/4, 53-149 Wrocław, NIP:924-146-39-30.
Funacja PRO SPORT PRO LIFE

Udostępnij ten wpis: