NAGRODY DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB DPSW

 

Do pierwszego startu w cyklu Pucharu Sportów Wytrzymałościowych pozostało już niecałe 4 tygodnie. Bieg Mietkowski, także wlicza się w tą edycję, jest czwartym startem z kolei. Lista zawodników wciąż się wydłuża. Najwyższa pora poznać kolejne szczegóły czyli nagrody jakie wygrywacie biorąc udział w całorocznej rywalizacji.  

 

Głównym sponsorem jest WROCŁAW FASHION OUTLET z najlepszymi markami odzieżowymi. Wspiera nas finansowo w nagrodach. W każdą sobotę przed zawodami będziecie mogli tam odebrać pakiet startowy.

olimpius-logo-bezb

Kolejnym z naszych stałych partnerów jest sklep sportowy dla biegaczy i triathlonistów OLIMPIUS.PL. Do wygrania pulsometry Polar M200, opaski kompresyjne, sportowe okulary oraz profesjonalne pompki, które otrzymaliśmy właśnie od nich!

Regatta - przeźr

Regatta, nowo otwarty sklep obok Factory we Wrocławiu, zaopatruje nas w vouchery na zakupy, które możecie wymienić na super jakości odzież outdoorową.

SportLab - przeźr

Do wygrania będą także bony na badania wydolnościowe od Sportslab.pl – badania wydolnościowe dla biegaczy i triathlonistów.  Dzięki badaniom poznacie możliwości i ograniczenia swojego ogranizmu: VO2max, progi metaboliczne, strefy treningowe i szereg innych parametrów, pozwalających na optymalizację treningu. Wasz trening stanie się przemyślany i nakierowanych na sukces, jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji i przetrenowania.

logo europa bez tła

Grupa Ubezpieczeniowa Europa S.A także wspiera nas finansowo w zakupie nagród. Oferuje ubezpieczenie dla aktywnych, które jest przeznaczone dla sportowców oraz osób, które trenują rekreacyjnie. Wszyscy dobrze wiemy, że sport to zdrowie, ale kontuzje mogą zdarzyć się każdemu! 

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD WYNOSI 30 000 PLN !!!

Oczywiście liczy się dobra zabawa, satysfakcja i chwała zwycięzców ale także symboliczne nagrody, których szczegółową listę możecie zobaczyć tutaj (jest prawie kompletna):

 NAGRODY  PUCHARU SPORTÓW WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH !!!

Zabierzcie ze sobą znajomych biegaczy, podajcie informacje dalej i spotkajmy się 26 lutego w Marcinkowicach (15km od Wrocławia).

Pozdrawiamy!

Udostępnij ten wpis: