Ostatnie dni tańszego wpisowego

Kolejne dni przynoszą nam coraz liczniejsze zapisy na drugą edycję Biegu Mietkowskiego! Dziś przypominamy, że tylko do końca miesiąca, czyli do 28 lutego, możecie zaoszczędzić płacąc za wpisowe jedyne 30 złotych. Od 1 marca wzrośnie do 40 złotych i będzie obowiązywała do 20 kwietnia.

Przypominamy także, że niższa cena obowiązuje także dla kompletnych zespołów, które zapiszą minimum 8 osób i wpisowe zostanie uregulowane za cały team. Obowiązuje wówczas 20% zniżki dla drużyny. Obecnie jest to 192 zł zamiast 240 (za 8 osób), a od 1 marca wzrośnie do 256 zł. Zachęcamy do dołączenia do GT RAT, Tribition Team i Kobiet na Medal, które są już na naszej liście startowej.

DSCN4031

DANE DO

 

WPŁATY:

Aby opłacić start należy przelać pieniądze na konto:
Platforma Sportów Wytrzymałościowych,
ul.Racławicka 51/4, 53-149 Wrocław
Numer konta: 82 1140 2004 0000 3002 3926 2579 (mBank)
Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko oraz rok urodzenia (np. Jan Kowalski 1985)

W cenie zapewniamy pamiątkowy medal, zabezpieczoną trasę o długości 16 kilometrów, 2 punkty regeneracyjne na trasie i poczęstunek po biegu.

PARTNER SPOŁECZNY

Staramy się, by nasze działania miały w sobie ludzki pierwiastek. Jedni nazywają to społeczną odpowiedzialnością, inni wrażliwością na dziecięce cierpienia. Dla nas to po prostu chęć pomocy osobom w gorszej sytuacji. By pomóc trzeba głównie chcieć.

Bardzo nam miło poinformować o kontynuacji współpracy z Wrocławskim Hospicjum dla Dzieci. Po uzgodnieniu z władzami placówki najefektywniejszej formy współpracy oddamy Wam możliwość wsparcia. Przed oraz po Biegu będziemy zbierali produkty żywnościowe, które są najniezbędniejsze do zapewnienia dzieciom jak najlepszego przejścia przez trudy choroby. O szczegółach (co będziemy zbierali i gdzie) poinformujemy mailowo oraz w informacji na stronie około 10 dni przed biegiem.

 

ZAPISZ SIĘ NA BIEG MIETKOWSKI!

Udostępnij ten wpis: