PÓŁMARATON MIETKOWSKI 2017 – ruszamy!

10007296_566878506742268_1977005456_o

 

PÓŁMARATON MIETKOWSKI 2017 – ODLICZANIE CZAS ZACZĄĆ!

Właśnie ruszają zapisy do kolejnej edycji PÓŁMARATONU MIETKOWSKIEGO. W przyszłym roku zmieniamy termin zawodów i spotykamy się na starcie 23 kwietnia. To nie jedyna zmiana bowiem nasz półmaraton będzie w 2017 roku także częścią całorocznego cyklu sportowego  pt: PUCHAR SPORTÓW WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH, w którym duathloniści i triathloniści będą rywalizować w trakcie siedmiu różnych zawodów o jak najlepsze miejsce w „generalce”.

Jak co roku zapewniamy moc wrażeń związanych z tym przepięknym miejscem, z trudnością pagórkowatej trasy oraz z wietrznym wałem okalającym wschodnią część jeziora. Na trasie będą czekały na zawodników 3 punkty żywnościowe, a na mecie dobrze wyposażony bufet.

img_055

Jeszcze nie domówiliśmy pogody, ale tu mamy dobre układy i do tej pory aura zawsze nam sprzyjała, zobaczymy czy dopisze także w przyszłym roku.

Strefa dzieci jak zawsze czeka na Wasze maluchy. Animatorki zapewniają opiekę przez cały czas Waszych zmagań na trasie i liczymy, że zabierzecie swoje rodziny i wspólnie będziemy kibicować zawodnikom. Chcemy, aby Bieg Mietkowski kojarzył się zarówno z szeroko pojętym „wydarzeniem” biegowym jak i po prostu świetnym miejscem na rodzinne spędzenie czasu.

img_096

[clear]

Tak jak w poprzednich latach, liczymy na niezwykle fascynującą i mocną rywalizację DRUŻYN BIEGOWYCH. W zeszłym roku różnice na mecie były naprawdę minimalne, a o zwycięstwie decydowały niemalże milimetry, rozstrzygane prawie za pomocą foto finiszu. Także emocji i tym razem pewnie nie zabraknie. Na koniec, tradycyjnie będzie szampan i tort.

[clear]

 

Biegaczy zapraszam do treningu, kibiców do kibicowania, sponsorów do sponsorowania, a media do promocji PÓŁMARATONU MIETKOWSKIEGO 2017.

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

 

Do zobaczenia.

Tomasz Sakuta – główny organizator

 

Udostępnij ten wpis: