Weź udział w rywalizacji drużynowej!

Jak co roku, podczas zawodów Bieg Mietkowski – Półmaraton, odbywa się rywalizacja drużynowa na tym dystansie. Dzięki temu zawodnicy jednocześnie biorą udział w klasyfikacji grupy indywidualnej oraz mogą sprawdzić się razem zespołem.


Pojedynek za każdym razem dostarcza zawodnikom wielu emocji i budzi ducha sportowej rywalizacji, a przede wszystkim tworzy więź i daje wspólny cel drużynom sportowym. Drużyna powinna liczyć od 8 do 12 osób, przy czym pod uwagę brany będzie czas 7 zawodników, którzy w najszybszym czasie przekroczą linię mety.


Zastanawia Was jakie są korzyści z wzięcia udziału w rywalizacji drużyn?

Z całą pewnością najważniejsze z nich to ogromna satysfakcja, zazdrość pozostałych drużyn oraz możliwość aktywnego spędzenia dnia. Na podium leje się szampan a podczas wręczania pucharu zawsze jest dużo zabawy.

Najszybszy team fetuje zwycięstwo w restauracji na wspólnym obiedzie.

Dodatkowo przy jednorazowej wpłacie za całą drużynę obowiązuje zniżka -20% od ceny indywidualnej obowiązującej w danym terminie.

Zbierz przyjaciół, zapiszcie się na Bieg Mietkowski-Półmaraton i sprawdźcie swoje możliwości!

Bieg Mietkowski- Półmaraton odbędzie się 22 kwietnia w Mietkowie koło Wrocławia. Trasa biegu prowadzi przez malownicze okolice wokół korony Zalewu Mietkowskiego z widokiem rozciągającym się na Masyw  Ślęży.

 

Udostępnij ten wpis: